(067) 850 28 75 м. Львів, ТЦ "Три слони", 1 поверх, №120

РИМСЬКІ ШТОРИ. Поради від «Майстерні Декору»

Новини

З сучасною тягою до оригінального дизайну, індивідуальності та смакової неповторності інтер’єру прослідковується  мода та тенденції оформлення вікна. Фактура  тканин, характер малюнків та колір завжди підпорядковуються загальній стилістиці інтер’єру, але з часом текстильні вироби виділяються різними деталями крою, принципом кріплення, типом драпірування. На тлі модної сьогодні простоти і функціональності штори повинні бути одночасно лаконічними та вишуканими.             

Римські штори якнайкраще відповідають сучасним тенденціям інтер’єрних рішень.  В «Майстерні декору» можна замовити римські штори різного розміру та виконати з різних матеріалів, важких сонцезахисних тканин типу «blackout», або напівпрозорих легких. Римські штори підійдуть як  для маленьких кімнат, так і для великих панорамних вікон. Римські штори негабаритні вироби і дуже прості в експлуатації, тому такі популярні сьогодні. Зважаючи на загальну стилістику інтер’єру, спеціалісти «Майстерні» підберуть тканину для Ваших римських штор. Це може бути горизонтальна смуга, великий малюнок чи однотон, оформлений кантом. Гарні римські штори ще довго виглядатимуть по-сучасному і модно у Вас вдома, стануть предметом заздрості Ваших сусідів та друзів.

назад
Про нас

«Майстерня декору»  пропонує широкий вибір декоративних тканин для оформлення Вашого помешкання. Декор інтер'єру, як завершальний етап, є окрасою та підтримкою загальної концепції дизайн-проекту, а декоративні матеріали - хороший інструментом для реалізації Вашого задуму. Спеціалісти  майстерні вміло підберуть текстиль різних фактур та стилю, порадять моделі та вдалий крій. Ательє домашнього текстилю індивідуально виготовить усі вироби, враховуючи розміри та побажання. Тож, у «Майстерні декору» Ви вдало «одягнете» Ваш дім та зробите його особливим!

 

ВІДНЕДАВНА ПРОПОНУЄМО НОВИНКУ ВІД "МАЙСТЕРНІ ДЕКОРУ" - КОЛЕКЦІЮ МЕБЛІВ ІЗ МАСИВУ В СТИЛІ ЛОФТ!

НОВІ ІДЕЇ, НОВІ ВИРОБИ, НОВІ ІНТЕР'ЄРИ... ЧЕКАЄМО ВГОСТІ!

 

 


Контакти

«МАЙСТЕРНЯ ДЕКОРУ Софії Яворівської»

(067) 850 28 75
ТЦ "ТРИ СЛОНИ", 1 поверх, №120
м. Львів, Кільцева дорога, виїзд з вул. Городоцька

maysternia.d@gmail.com