(067) 850 28 75 м. Львів, ТЦ "Три слони", 1 поверх, №120

ШТОРИ ДЛЯ СОНЯЧНИХ ПРИМІЩЕНЬ. Поради від «Майстерні Декору»

Новини

Захист від прямого сонячного світла є найважливішою функцією усіх штор, гардин, фіранок. Денне світло необхідне та корисне в помешканні, але часто нам потрібен затишок та помірне освітлення. Регулювати кількість денного світла вдома допомагають штори. Вони можуть бути різних типів, моделей та крою, виконані з різних матеріалів. Так для сонячних приміщень в «Майстерні декору» ми рекомендуємо щільні сонцевитривалі тканини типу «blackout». В своїй структурі плетення ця тканина має темну нитку, яка повністю поглинає світло. Такі штори будуть доречні для домашнього кінотеатру, спальні чи просто для надто сонячної кімнати. Якщо інтер’єр не передбачає важких текстильних драпірувань, можна виготовити лаконічні римські штори із тканини типу «blackout» і декорувати вікно лише легкими фіранками.

Слід пам’ятати, що незалежно від структури плетення, світлі штори завжди пропускатимуть більше світла, ніж темні, тому можна і поексперементувати з кольором. Також для сонячних приміщень потрібно обирати надійні матеріали, сонце руйнує натуральні тканини та може спричинити вигорання кольору. Для додаткового захисту на вікна монтують ролети, які не несуть декоративного навантаження, але добре захищають дорогі натуральні тканини та Ваш домашній затишок.

назад
Про нас

«Майстерня декору»  пропонує широкий вибір декоративних тканин для оформлення Вашого помешкання. Декор інтер'єру, як завершальний етап, є окрасою та підтримкою загальної концепції дизайн-проекту, а декоративні матеріали - хороший інструментом для реалізації Вашого задуму. Спеціалісти  майстерні вміло підберуть текстиль різних фактур та стилю, порадять моделі та вдалий крій. Ательє домашнього текстилю індивідуально виготовить усі вироби, враховуючи розміри та побажання. Тож, у «Майстерні декору» Ви вдало «одягнете» Ваш дім та зробите його особливим!

 

ВІДНЕДАВНА ПРОПОНУЄМО НОВИНКУ ВІД "МАЙСТЕРНІ ДЕКОРУ" - КОЛЕКЦІЮ МЕБЛІВ ІЗ МАСИВУ В СТИЛІ ЛОФТ!

НОВІ ІДЕЇ, НОВІ ВИРОБИ, НОВІ ІНТЕР'ЄРИ... ЧЕКАЄМО ВГОСТІ!

 

 


Контакти

«МАЙСТЕРНЯ ДЕКОРУ Софії Яворівської»

(067) 850 28 75
ТЦ "ТРИ СЛОНИ", 1 поверх, №120
м. Львів, Кільцева дорога, виїзд з вул. Городоцька

maysternia.d@gmail.com