(067) 850 28 75 м. Львів, ТЦ "Три слони", 1 поверх, №120

ДЕКОРАТИВНИЙ ТЕКСТИЛЬ ВДОМА. Поради від «Майстерні Декору»

Новини

Декоративний текстиль – це хороший та мобільний інструмент для зміни домашньої обстановки. Штори, фіранки, декоративні подушки, столовий текстиль, постіль – все це Ви легко можете поміняти, а з тим і загальний настрій інтер’єру. Штори у вітальні в комплекті із декоративними подушками та пледом сьогодні можуть бути із квітковим малюнком, а згодом однотонні, глибокого синього кольору або світлі рожеві, важкі фактурні зимою і легкі напівпрозорі влітку. Дрібний декор, як обкладинка книги, рами для фото, абажур торшера та багато іншого разом із текстилем створять цілісний колірний комплект декоративних елементів.                 

Кухонні штори, поєднані із скатертиною, декоративними серветками, ранерами, чохлами на столових стільцях змінити набагато простіше, ніж перемалювати стіни, чи купити нові меблі.                              

В «Майстерні декору» Ви можете замовити різні текстильні комплекти, які виглядатимуть неповторно і завжди по-новому. Отже, перед тим, як зафарбувати стіни в яскраво помаранчевий колір, або заклеїти квітковими шпалерами, можливо, краще обрати спокійні відтінки, а вже потім «відірватись» на декоративному текстилі.

назад
Про нас

«Майстерня декору»  пропонує широкий вибір декоративних тканин для оформлення Вашого помешкання. Декор інтер'єру, як завершальний етап, є окрасою та підтримкою загальної концепції дизайн-проекту, а декоративні матеріали - хороший інструментом для реалізації Вашого задуму. Спеціалісти  майстерні вміло підберуть текстиль різних фактур та стилю, порадять моделі та вдалий крій. Ательє домашнього текстилю індивідуально виготовить усі вироби, враховуючи розміри та побажання. Тож, у «Майстерні декору» Ви вдало «одягнете» Ваш дім та зробите його особливим!

 

ВІДНЕДАВНА ПРОПОНУЄМО НОВИНКУ ВІД "МАЙСТЕРНІ ДЕКОРУ" - КОЛЕКЦІЮ МЕБЛІВ ІЗ МАСИВУ В СТИЛІ ЛОФТ!

НОВІ ІДЕЇ, НОВІ ВИРОБИ, НОВІ ІНТЕР'ЄРИ... ЧЕКАЄМО ВГОСТІ!

 

 


Контакти

«МАЙСТЕРНЯ ДЕКОРУ Софії Яворівської»

(067) 850 28 75
ТЦ "ТРИ СЛОНИ", 1 поверх, №120
м. Львів, Кільцева дорога, виїзд з вул. Городоцька

maysternia.d@gmail.com