(067) 850 28 75 м. Львів, ТЦ "Три слони", 1 поверх, №120

ШТОРИ НА ЗАМОВЛЕННЯ. Поради від «Майстерні Декору»

Новини

Вибір штор - це приємне, але й дуже відповідальне завдання. В «Майстерні декору» ми часто маємо справу з різними типами та стилями інтер’єру. Кожен хоче бути оригінальним у декоруванні свого помешкання, зробити його особливим. Штори виконані на замовлення – це вдалий вибір для неповторного облаштування дому. Дизайнери «Майстерні» допоможуть підібрати штори, що стануть невід’ємною родзинкою інтер’єру та завершать Ваш дизайнерський задум.

Вміло підібраний відтінок, малюнок на шторах, їх фактура та матеріал можуть як доповнити вид кімнати, так і зіпсувати його.                

Перш ніж самостійно братися до декорування вікна, передусім варто визначитись, який результат хочемо отримати. За допомогою штор можна розставити потрібні акценти або об’єднати всі елементи інтер’єру в одну доречну колірну гамму. В «Майстерні декору» ми рекомендуємо вибрати визначальний елемент: це може бути декоративна тканина або й інші складові простору: меблі, декор стін, картини… Важливим є вибрати щось одне. Оцінивши Ваш готовий інтер’єр, cпеціалісти «Майстерні» порадять Вам штори не ті, що виділятимуться зпоміж усього, а ті, що зможуть гармонійно «жити» у Вашому індивідуальному життєвому просторі.  

назад
Про нас

«Майстерня декору»  пропонує широкий вибір декоративних тканин для оформлення Вашого помешкання. Декор інтер'єру, як завершальний етап, є окрасою та підтримкою загальної концепції дизайн-проекту, а декоративні матеріали - хороший інструментом для реалізації Вашого задуму. Спеціалісти  майстерні вміло підберуть текстиль різних фактур та стилю, порадять моделі та вдалий крій. Ательє домашнього текстилю індивідуально виготовить усі вироби, враховуючи розміри та побажання. Тож, у «Майстерні декору» Ви вдало «одягнете» Ваш дім та зробите його особливим!

 

ВІДНЕДАВНА ПРОПОНУЄМО НОВИНКУ ВІД "МАЙСТЕРНІ ДЕКОРУ" - КОЛЕКЦІЮ МЕБЛІВ ІЗ МАСИВУ В СТИЛІ ЛОФТ!

НОВІ ІДЕЇ, НОВІ ВИРОБИ, НОВІ ІНТЕР'ЄРИ... ЧЕКАЄМО ВГОСТІ!

 

 


Контакти

«МАЙСТЕРНЯ ДЕКОРУ Софії Яворівської»

(067) 850 28 75
ТЦ "ТРИ СЛОНИ", 1 поверх, №120
м. Львів, Кільцева дорога, виїзд з вул. Городоцька

maysternia.d@gmail.com