(067) 850 28 75 м. Львів, ТЦ "Три слони", 1 поверх, №120

Римські штори в інтер’єрі

Новини

Існує безліч моделей та крою текстильних виробів для оформлення Вашого вікна. Популярними сьогодні є римські штори. Вони досить лаконічні, малогабаритні, легкі у використанні та догляді. Підйомний принцип римських штор використовується і для подібних  лондонських, французьких, австрійських...

В «Майстерні декору» Ви можете замовити римські штори різного розміру, однотонні чи оформлені кантом, із сонцезахисних тканин чи з легких напівпрозорих, смугасті чи з квітковим рапортом, також підібрати додатковий декор та аксесуари для підтримки текстильного оформлення інтер'єру.

 

назад
Про нас

«Майстерня декору»  пропонує широкий вибір декоративних тканин для оформлення Вашого помешкання. Декор інтер'єру, як завершальний етап, є окрасою та підтримкою загальної концепції дизайн-проекту, а декоративні матеріали - хороший інструментом для реалізації Вашого задуму. Спеціалісти  майстерні вміло підберуть текстиль різних фактур та стилю, порадять моделі та вдалий крій. Ательє домашнього текстилю індивідуально виготовить усі вироби, враховуючи розміри та побажання. Тож, у «Майстерні декору» Ви вдало «одягнете» Ваш дім та зробите його особливим!

 

ВІДНЕДАВНА ПРОПОНУЄМО НОВИНКУ ВІД "МАЙСТЕРНІ ДЕКОРУ" - КОЛЕКЦІЮ МЕБЛІВ ІЗ МАСИВУ В СТИЛІ ЛОФТ!

НОВІ ІДЕЇ, НОВІ ВИРОБИ, НОВІ ІНТЕР'ЄРИ... ЧЕКАЄМО ВГОСТІ!

 

 


Контакти

«МАЙСТЕРНЯ ДЕКОРУ Софії Яворівської»

(067) 850 28 75
ТЦ "ТРИ СЛОНИ", 1 поверх, №120
м. Львів, Кільцева дорога, виїзд з вул. Городоцька

maysternia.d@gmail.com