(067) 850 28 75 м. Львів, ТЦ "Три слони", 1 поверх, №120

«Одягнути» дім вдало! Штори на замовлення

Новини

Декор помешкання, як завершальний етап, є окрасою та підтримкою загальної концепції дизайн-проекту, а декоративні матеріали - хорошим інструментом реалізації Вашого задуму.


Сьогодні провідні дизайнери та декоратори вибирають натуральні та екологічні тканини для текстильних виробів, сміливі рапорти та оригінальні моделі. Текстильний декор, а саме: штори, фіранки, пледи, подушки, скатертини, серветки, ранери та ін.. зроблять ваш дім затишним та особливим. Комплексно підібраний текстиль це завершальні колірні та стилістичні акценти у Вашому помешканні.


«Майстерня декору» пропонує широкий вибір декоративних тканин для оформлення інтер'єру, а спеціалісти майстерні вміло підберуть та поєднають матеріали, запропонують цікаві моделі виконання та реалізують Ваш задум.

назад
Про нас

«Майстерня декору»  пропонує широкий вибір декоративних тканин для оформлення Вашого помешкання. Декор інтер'єру, як завершальний етап, є окрасою та підтримкою загальної концепції дизайн-проекту, а декоративні матеріали - хороший інструментом для реалізації Вашого задуму. Спеціалісти  майстерні вміло підберуть текстиль різних фактур та стилю, порадять моделі та вдалий крій. Ательє домашнього текстилю індивідуально виготовить усі вироби, враховуючи розміри та побажання. Тож, у «Майстерні декору» Ви вдало «одягнете» Ваш дім та зробите його особливим!

 

ВІДНЕДАВНА ПРОПОНУЄМО НОВИНКУ ВІД "МАЙСТЕРНІ ДЕКОРУ" - КОЛЕКЦІЮ МЕБЛІВ ІЗ МАСИВУ В СТИЛІ ЛОФТ!

НОВІ ІДЕЇ, НОВІ ВИРОБИ, НОВІ ІНТЕР'ЄРИ... ЧЕКАЄМО ВГОСТІ!

 

 


Контакти

«МАЙСТЕРНЯ ДЕКОРУ Софії Яворівської»

(067) 850 28 75
ТЦ "ТРИ СЛОНИ", 1 поверх, №120
м. Львів, Кільцева дорога, виїзд з вул. Городоцька

maysternia.d@gmail.com